Usb, Kablo, Karikues, Ndegjuese, etj

Shitet nga: BR 09 Maj 08:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitje me shumic dhe pakic
Usb
Kablo
Karikues
Ndrgjuese
Mbrojtse telefoni
Ekran
Bateri
Etj

Na shkruani ne nr e telefonit ne Viber ose WhatsApp +38345894435
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim