Mbyllsi (kapaku) per galaxy S5 - S6 etj

Shitet nga: Burim 18 Jan 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR   5 EUR

Komuna: Skenderaj
Shes mbyllsin e mbushesit per samsung galaxy S5 S6 dhe te ngjajshem me ta. Jan te reja. Qmimi per cop 1€

Viber: +38349382088
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim