per me kopju

Shitet nga: Servisi 15 Korr 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

18 EUR   20 EUR

Komuna: Therandë
Shesim kufje me magnet te reja fabrikisht vetem 18 euro i kam lshu ne lirim me tregu qe ato fabrikisht nuk kan vler ( Per kto nuk jap garancion ) Kuptohet jan qaj lloj qe tjert thon nga Anglia edhe i shesin ka 25 euro. Ne mujm mu taku edhe mi pa cilat jan kto tmijat te 18 eurove , pastaj me shku mi kqyr qato gjoja te Anglis nese nuk jan te njejtat ateher une jav jap falas. Une perveq ktyne te "Anglis" qe i shes ka 18 euro kam edhe nje lloj qe vetem pjest integrallat me vin prej jashtit te markes kenwood dhe une i punoj vet dhe per ato jap garancion por ato nuk dalin ner 35 euro . Kto qe i baj vet krejt pjest i kan shume ma te pershtatshme edhe magneti i veshit edhe ai qe i nxerr prej veshit. E kam pa ne merr jep shkrujn nuk nan pun dore dhe 25 euro 30 euro lirim por qato fabrikisht skan vler edhe kur te me vin pjesa tjeter kam mi lshu ka 10 euro vetem me pa sa kan vler ato. Ju vendosni dallimi eshte ato "Anglezet" ( kinezet ) jane me dy bateria. k Kto 35 euro i kan edhe shum sene tjera qe pershtatet si magnetat per vesh ma te vogjel magneti special , magneti qe i hjek prej veshit special , kablla origjinal fabrikisht etj 049769183 Ndegjojsa ndegjuse kufje teste provime ndegjojsa per teste ndegjojsa per provime kufje per teste kufje per provime
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim