Servis i telefonav

Shitet nga: Muhamet 27 Tet 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Therandë
Sevisojm telefona sidomos iphone dhe samsung intervenojm edhe ne pllak kerkojm bashkpuntor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim