Kerkoj Urgjent Hard Disk Segate 750 gb

Blihet nga: alban 10 Tet 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Hard Disk Segate 750 GB por duhet te jete identik sikurse ne Foto St3750528as
dhe nr e elektronikes (pllakes) 100574451 REV B
Leaflet
Në fillim