Publikuar: Dhj 17 2021 02:16

Water Cooler per Kartel Grafike / Kit Ftohes me Uje NZXT

EUR

EUR
Publikuar: Dhj 17 02:16
Shikime: 3
Water Cooler per Kartel Grafike / Kit Ftohes me Uje NZXT Kraken G12 + NZXT Kraken X53
Diferenca ne temperatur 20C+ ma pak
Punon per :
Nvidia GeForce RTX Series 20 dhe 30 ( Te gjitha kartelat perpos 3090) dhe GeForce GTX 1080 Ti, 1080, 1070, 1060, 980 Ti, 980, 970, 960, 780 Ti, 780, 770, 760, 680, 670, 660Ti, 660, 580, 570.
NZXT Kraken G12 Cmimi i ri: 35eu
NZXT Kraken X53 Cmimi i ri: (Gjirafa50) 150eu
Kiti nuk ka kurrfar problemi, arsya e shitjes osht se kom marr RTX 3090 qe nuk punon me kto. Ende ka Garancion
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
3
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 2 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+38349879939

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione