2 ekrana Dell ,Acer

40 EUR

Shitet nga: Yll 11 Tet 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes dy ekrana Dell dhe acer te ardhun nga gjermania cmimi esht i fundit ma lir ska ku shkon dyt jon te holl
Leaflet
Në fillim