Pjes per kompjuter

26 EUR

Shitet nga: Fatos 18 Tet 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
1.shes 4 ram memorie 1 euro per cop jan nga 128 mb sdram dhe dy ram memorie per laptop nga 256 mb ddram
2.Adapter ORGJINAL per Fujitsu siemens 15 euro
3.kartela grafike 5 euro
Leaflet
Në fillim