Logitech G513 (Carbon Tectile)

60 EUR

95 EUR

Shitet nga: Blerand 23 Shk 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Tastiera Logitech g513 Carbon tectile
Ne gjendje shum te mir dhe te ruajutr vetem i mungon butoni ESC
Transporti 2€ ne tere kosoven


Tags:
Mercedes Benz Range Rover Volkswagen banesa me qira banesa per shitje apartman apartmant apartmane banes me qira shtepiza student ulpiane aak viva vivafresh ju programi passat Ford Toyota Citroen Nissan iPhone 4 4s 5s se 6s 7 8 9 x xr xs xs max 11 11 pro 11 pro max plus SAMSUNG Galaxy s2 s3 s4 s5 s6 s7 s8 s9 s10 s20 duos APPLE MICROSOFT NOKIA SONY LG HTC MOTOROLA HUAWEI LENOVO XIAOMI GOOGLE ACER ASUS OPPO ONEPLUS c1 c2 c3 c4 5 c6 MEIZU BLACKBERRY lcd ALCATEL ZTE TOSHIBA VODAFONE GIGABYTE flat opel corsa vectra omega astra calibra banesa troje usb pc tv kafshe qen tiguan lloptop vetura pasat bmw audi mercedes seat rolo kauq fotele ALFA ROMEO X5 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 sandero DACIA shitore fitnes fitness dollap BRAVO Fiat FORD CORSA HYUNDAi JEEP KIA MAZDA MERCEDES MITSUBISHI depo lokal PEUGEOT RENAUL CLIO VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO SHARAN t4 t5 t3 t2 t6 TUAREG toareg VENTO A1 A2 A3 A4 A5 A6 A7 A8 A 80 100 golf2 golf3 golf4 golf5 golf6 rilieta rolleta dyer plastik dritare plastik ulpian santea menza meza qafa prishtine prishtin termo kos dardani grand tophane Q3 Q5 Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 ML XC 90 TOUAREG roleta klasike MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 fakulltet fakultet aktash lakrisht kafe C200 C 220 E200 E220 CDI spr
Leaflet
Në fillim