Abonim IPTV ,Brenda dhe jasht Kosovesh-

5 EUR

Shitet nga: gazmend 13 Pri 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Bejm abonimin e te gjitha reciverave me interrne
t brenda dhe jasht kosoves me te gjitha kanalet televizive si dhe me ip tv....... te interesuarit mund te na kontaktojn

ne: 045 557 907 dhe 049 633 248 apo VIBER +37745557907

Ofrojm shitjen e te gjitha llojeve te reciverve dhe te gjitha paisjet satelitore si: FlyBox HD , Tring HD , Amiko HD , Alma HD , GoldenMediaHD , Mini GoldenMediaHD , Next&NextStarHD etj. ju mire presim. abonimi kushton vetem 5 euro per muaj...
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione