Shes sony playstation 4

320 EUR

Shitet nga: Dren Gashi 29 Korr 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Sony playstation 4 e re e sapo ardhur nga Gjermania, sony ka nje doreze. Ndersa dy CD falas njera PES 2018 dhe tjetra GTA 5.
Dren Gashi
049220616
Leaflet
Në fillim