Sisteme të sigurisë dhe komunikimit

0 EUR

Shitet nga: KosVision 10 Maj 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Bëjmë shitjen, instalimin dhe konfigurimin e paisjeve të sigurisë elektronike si:

Kamera IP dhe analoge (Rezulucion 2MP, 5MP, 8MP dhe 12MP),
Alarme ndaj thyerjes dhe zjarrit,
Video Intercom,
Kontrolli i qasjës (Access Control),
Vijushmëria në punë (Time Attendance),
LAN kabllim (LAN wiring),
VoIP phone,

SIGURO TË ARDHMEN TËNDE!

Për më shumë informata na kontaktoni:
+38344 666 422 (Viber, WhatsApp & Telegram)
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione