Sistemi (programi) per Shitje dhe Kontabilitet

0 EUR

Shitet nga: ITD Soft 09 Shk 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjakovë
“ ITD Soft “ është kompani e cila është themeluar ne vitin 2003, që të ofrojë një gamë të gjerë të zgjidhjeve për shumë fusha të Teknologjisë Informative, që nga bizneset e reja e të vogla deri në organizata të mëdha dhe korporata. Që nga viti 2003, kompania jonë është furnitor i bizneseve me art dhe cilësi e cila mundëson që të siguroj zgjidhje që hartohen nga disa prej profesionistëve më të mirë të kësaj lëmie. Shërbimi ynë ndaj klientit është i pakrahasueshëm me shërbime e saja gjatë 24h ne ditë, 7ditë në javë.

“ ITD Soft “ përbëhet nga një staf me profesionalizëm ne lëmin e Teknologjisë Informative që numëron 15 punëtor me shtrirje në tërë territorin e Republikës së Kosovës.

“ ITD Soft “ me produktet e saj ka arritur të dominoj në një pjesë të madhe të tregut duke arritur numrin e klientëve ne 320 klientë duke përfshirë sektorin publik dhe atë privat.Departamenti ynë është i trajnuar në atë formë që klientëve tu ofrojë shërbim dhe efikasitet në çdo kohë, që vetëm klientët të mos ngecin me punën e tyre.

“ ITD Soft “ janë të vendosur në qytet si: Prishtinë, Mitrovicë, Pejë, Gjakovë, Prizren, Ferizaj, Klinë.

“ ITD Soft “ në treg ka lansuar këto produkte:
- SPOSIS : Sistem (Program) për Kontabilitet dhe Shitje,
- PosPro : Sistem (Program) për Restaurante dhe Bare,
- FitnesApp : Sistem (Program) për Palestra te Fitnesit,
- HM : Sistem (program) për Hotele dhe Motele,
- ParkingApp : Sistem (Program) për parking,
- EvPac : Sistem (Program) për Evidencën e Pacienteve.

Kompania jone po ashtu posedon edhe paisje te ndryshme percjellese te nevojshme per veprimtari te ndryshme.

Sistemi per shitje dhe kontabilitet Material permban:

- Modulin e Shitjes me pakice dhe shumice,
- Modulin e Blerjeve brenda vendit dhe import,
- Modulin e Artikujve,
- Modulin e Furnizimeve,
- Modulin e Shpenzimeve,
- Modulin e Faturave,
- Modulin e Barkodeve,
- Modulin e Klienteve,
- Kartela Financiare,
- Raportin e Stokut,
- Raporte me periudhe te ndryshem,
- Raporte te ndryshme sipas perdoruesve,
- Raportin e Shitjeve,
- Raportin e Fitimit.
- Raportin e Blerjeve.
- Fature Fiskale dhe Fature A4.
- Flete dergese.
- Librin e Shitjes.
- Librin e Blerjeve.
- Librin e Shpenzimeve
info:
+386 (0) 49-673-688
+377 (0) 45-584-065
a.lulaj@outlook.com // alulaj4@gmail.com
info@itdbcks.net
www.itdbcks.net
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione