Shes llaptop firma sony dhe toshiba

0 EUR

Shitet nga: Aulant Kameri 22 Jan 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjakovë
shes llaptop firma sony dhe toshiba te ardhura nga zvicera sony ne gjendje te rregullt ndresa toshiba probleme me tastjer po vjen ni tastjer tjerter
Aulant Kameri
049 236 379
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione