Gaming PC (kompjuter)

200 EUR

Shitet nga: Erijon Delinuzi 03 Dhj 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
16GB RAM Hyper X Fury
120GB SSD dhe 1TB HDD
Nvidia GTX 1650
Intel Core i7 gen 3
Case : LED Lightning, 2 fans

Cmimi i pa diskutueshem
Kontaktoni ne viber ose ne menyre normale :
+38345430381 ose me shkruani ne IG (instagram)
@erijon_de
Erijon Delinuzi
+38345430381
Leaflet
Në fillim