Shitet NETGEAR R6300v2 Smart WiFi Router AC1750

Shitet nga: Florent 08 Nën 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet Wi-Fi Routeri profesional i kompanise NETGEAR Dual Band Gigabit AC1750 Smart WiFi Router (R6300v2) qe punon edhe ne 2.4GHz dhe ne 5GHz (802.11b/g/n/AC) Me shpejtesi 1750 Mbps. Nga te cilat 450 Mbps per 2.4 GHz dhe 1300 Mbps per 5GHz, si dhe Posedon 2 USB porte njera 3.0 dhe tjetra 2.0. Ku mund ta lidhni USB Drive-in tuaj qe ti qaseni si dhe printerin tuaj dhe te printoni dokumente prej qdo pajisje qe jeni te kyqur ne rrjet, Specifikat mund ti shihni ne foto si dhe me poshte:

*AC1750 WiFi 450 (2.4GHz) + 1300 (5GHz) Mbps speeds for updating your network to get 3x the performance as compared to 11n.
* Dual Core 800Mhz Processor, and 256MB RAM – plenty of horsepower to handle 12 or more WiFi devices seamlessly
* Ultimate wireless coverage for large homes with simultaneous dual-band WiFi.Microsoft Internet
*Explorer 5.0, Firefox 2.0, Safari 1.4, or Google Chrome 11.0 browsers or higher
*Share your USB drive and printer with all devices on the network using ReadySHARE and genie software with USB2.0 and USB3.0 ports (10x faster than USB 2.0).
*Stream in HD throughout your house with Beamforming+ for faster, more reliable connections
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim