Shes POE Switch me 48 Poe porta dhe 2 GBs

Shitet nga: Fitim 08 Nën 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shes POE Switch HP ProCurve Switch 2610-48-PWR.

Per me shume info 38649609144
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim