ORBIT METROLOGIC BARCODE SCANNER

119 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: IGMA electronics Sot 10:39 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
*HONEYWELL METROLOGIC ORBIT.........................


*LEXUES I BARKODAV 6muaj GARANCION........................


*VIBER +37745888140..............................................


*MUNDËSI TRANSPORTI NË TËRË KOSOVËN...............................................

*SHES LEXUES PËR BARKODA HONEYWELL METROLOGIC MULTILINE,ME 24 LINJA SKANIMI,PAISJA VJENË ME USB KABËLL,PLUG&PLAY,JANË ORIGJINALE TË IMPORTUARA NGA GJERMANIA NË GJENDJE SHUMË TË MIRË ME GARANCION
*MUND TË LIDHET ME TË GJITHA LLOJET E ARKAVE FISKAL TE GEKOS....................................................
* scanner scaner skaner skanues supermarket supermarketa super market markete marketa marketi barnatore raft rafta barcod barcode barcoda barkode barkod barkoda lexues skanim skanues restaurant butik butika butique pharmacy mobil shop free shop honeywell symbol datalogic zebra epson termal thermal ls9208 ms7120 ms7820 lexus
IGMA electronics
Zgjidhni pajisje profesionale dhe cilësore për biznesin tuaj!
RR.MBRETRESHA TEUTE PN
045 888 140 - 043 500 552
genc_r@hotmail.com

IGMA ELECTRONICS FACEBOOK

IGMA electronics
045 888 140
Leaflet
IGMA electronics
PESHORE ME BARKOD -
SUNLUX XL 9309 WIRELESS BARCODE SCANNER 1D 75 EUR
SUNLUX XL 9322 2D WIRELESS BARCODE SCANNER 99 EUR
TYSSO PRP 300 PRINTER TERMIK 80mm 119 EUR
Në fillim