SSD HARDDISK M.2 NVMe 512gb HP , SK hynix

0 EUR

Shitet nga: Jon 12 Pri 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pejë
shes ssd m.2 nvme i firmes Sk hynix 512 gb , brend i cili perdoret ne firmen HP
aftesia e leximit dhe shkrimit 1600mb/s
e perdorur vetem 2 muaj ne gjendje te rregullt me garancion
arsyja e shitjes , me nevojitet 1 tb
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione