Adaptera te ndryshme per Macbook Air, Pro I RI

0 EUR

Shitet nga: T-Online Store Dje 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adaptera te ndryshem per Macbook Replacment dhe Orgjinal.

87W
85W
61W
60W

Magsafe 1
Magsafe 2
USB C

Per me shume na shenoni ne Viber. +38344376583
T-Online Store
044376583
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione