APC Inventor 1500VA UPS per kalda me pelet

280 EUR

Shitet nga: Leonot 19 Nën 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes APC UPS 1500VA 1000watt ( inventor ) eshte i pershtatshem per kalda me pelet , inventori e stabilizon tensionin e KEDS'it ( nese tensioni eshte i ulet apo i lart APC e stabilizon ) d.m.th brineri edhe gjat furnizimit me rrjet nga KEDS'i eshte i sigurt 100%.... nga 160volt - 286volt e regullon tensionin ne 220volt , nese tensioni i KEDS'it eshte ma i vogel se 160 volt apo me i lart se 286volt APC shkqyet nga rrjeti dhe punon me bateri .jane te pershtatshem edhe per TV - resiver - PC etj .

punon me 2 bateri 2 x 12volt = 24vdc .

ne kete qimim nuk jane perfshir baterit .

baterit qe funksionojn deri ne 3 or = 100euro dy bateri .

APC 280 Euro + baterit 100 Euro totali 380Euro.

me garancion 1 vjeqar , ne kete qimim eshte i perfshir edhe montimi brenda Prishtines .

ne garancion nuk jane te perfshira vetem demet fizike .

punon me 2 x bateri 72amp.

eshte i kalibruar per te bere mbushje te kontrolluar te baterive .

gjendem ne Prishtin / Lagjia Kalabri afer rrethit te Gardenit .

per me shum info na kontaktoni email

lala.n@live.com

ose

tel / viber +38344811000
Leaflet
Në fillim