Disk i jashtëm - My Book WD 8TB

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kostore Dje 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 19 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Disk i jashtëm, My Book 8TB nga Western Digital, me një çmim tepër të lirë, prej 169.99€. Çmimi është edhe më i lirë se në faqen zyrtare të WD.

Disqet janë të pa përdorura më parë, në paketim, ashtu sic kanë qenë në momentin e blerjes.

Nëse porositni brenda 24 orëve fitoni transport falas kudo brenda Kosovës dhe Shqipërisë!
Për porosi me shumicë aplikohet +10% zbritje!

Specifikat dhe të dhënat tjera mund ti gjeni në faqen zyrtare:
https://www.wd.com/products/external-storage/my-book-new.html#WDBBGB0080HBK-NESN

Për porosi dhe informata të mëtutjeshme na kontaktoni në numrin 049 295 013, e-mail: kostore2019@gmail.com ose në fb: facebook.com/kostore.ks

Ju faleminderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim