Mimaki JV5 Pjesë Parts

11 EUR

Shitet nga: shpeta 15 Shk 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Pjesë për Mimaki JV5 160S
Te Perdoruna dhe te reja

info: Viber: +377 44 225 717
+39 3899 066172

Mimaki
Roland
Mutoh
Summa
Plotter Shtyp Reklama Cutter
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione