Mining Rig - 6x nVidia 8gb

5 000 EUR

Shitet nga: Gramos 01 Qer 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shitet rigi per mining me kartela te reja dhe te pa perdorta.
5x nVidia GeForce 1070 8gb + 1x nVidia GeForce 1080 8gb.
Pllaka Biostar
Cpu intel celeron dual core
Ram 4gb
Ssd 120
2x power supply 700w
Leaflet
Në fillim