Monitor Samsung SynchMaster943 18"5 inch 75hz

20 EUR

Shitet nga: Ardi Breznica 14 Sht 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shitet Monitor Samsung SynchMaster943 18"5 inch 75hz
me porte vga dhe dvi
resolution 1280x1024
Ardi Breznica
+38349482599
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione