Pc i7 5930k Ram 32gb ddr4

0 EUR

Shitet nga: Egzon 17 Dhj 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Cpu i7 5930k dhe Asus x99 motherboard ,corsair ram 32gb DDR4
Powersuplay 1500w
Case : corsair case spec alpha
Shitet pa graficart dhe pa ssd
Shiten Bashk nuk i ndaj per info kontakto ne nr mobil
Leaflet
Në fillim