Plloter HP DesignJet 500 (42 inch) + hpgl2 card

Shitet nga: Valon Dje 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

680 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Plloteri
HP DesignJet 500 (42 inch) + hpgl2 card.
Plloteri eshte ne gjendje te mire, cmimi 680 euro (i negociushem), per me shume shiqoni fotografite!

Të gjithë të interesuarit mund të lajmërohen çdo ditë prej orës 09:30 deri 19:30.
Informatat në telefon 049135265 dhe Viber +38349135265.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim