Mbushës USB per bateri Ni-MH AA AAA 2A 3A

9 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: "SmartTronik" N.SH 12 Maj 16:05 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Mbushës USB per bateri Ni-MH AA AAA 2A 3A

Dimensioni: 105mm×33mm×25mm

Për informata tjera vizito www.smarttronik.com.
"SmartTronik" N.SH
Ne në SmartTronik bëjmë zhvillimin dhe prodhimin e sistemeve automatike se dhe bëjme servisimin dhe shitjen e paisjeve elektronike.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Lakrishte H4, Prishtinë Tregoje në hartë
044 309 839, 049 696 922
"SmartTronik" N.SH
049 696 922 , 044 309 839
Leaflet
Servisimi i aparateve për sortimin e monedhave 0 EUR
Termostat digjital i temperatures -50--110°C 12 EUR
SmartTronik USB Interfejs me 4 Dalje dhe 4 hyrje 0 EUR
 Bateri 12V ,3.6V  2.4V etj 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione