USB 16GB KITARE dhe cable iphone 5 & 6

25 EUR

32 EUR

Shitet nga: taulant 15 Shk 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes usb 16 gb ne form te gitares eshte e re pa perdorur dhe 3 kablla te iphone 5,6 jan te mira nuk jan sikur qeta ka 3 euro jan shum ma te mira.me ni fjal jan te kualitetit te mesem.

qmimi per usb 25
USB cable 5 euro copa

kontakt ipko dhe vala
044/049-566-433
taulant
049566433
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione