Shes ndegjojse gaming

5 EUR

Shitet nga: PR01 Dje 00:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes ndegjojset gaming, ndegjojset jane me drita LED te gjitha ngjyrat i nderrohen, shume te pershtatshme dhe te mira per lojera.

#ndegjuse #ndegjojse #gaming #kufje #fortnite
Leaflet
Në fillim