SHITETEN KARTELA GRAFIKE ASUS 1080 GEFORCE

Shitet nga: Kartel 13 Dhj 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
SHITEN KARTELA ASUS 1080 GEFORCE DHE 1070 GEFORCE
Leaflet
Në fillim