USB RFID lexues i kartelave125khz

27 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: "SmartTronik" N.SH 14 Maj 13:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
USB RFID Contactless Proximity Smart Card Reader Brand New 125Khz EM4100

Për më shumë informata vizito
www.smarttronik.com


ose linkun
http://smarttronik.com/index.php?id_product=316&controller=product&id_lang=2Të gjithë artikujt mund te blehen edhe online nga web faqja jonë www.smarttronik.com
"SmartTronik" N.SH
Ne në SmartTronik bëjmë zhvillimin dhe prodhimin e sistemeve automatike se dhe bëjme servisimin dhe shitjen e paisjeve elektronike.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Lakrishte H4, Prishtinë Tregoje në hartë
044 309 839, 049 696 922
"SmartTronik" N.SH
044 309 839
Leaflet
Termostat 250V/10A ,85 °C ,NC 3 EUR
SmartTronik USB Interfejs me 4 Dalje dhe 4 hyrje 0 EUR
Komponente per CNC 28 EUR
Komponente elektronike 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione