SSD Kingston 120 GB

Shitet nga: Fadil Dje 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

27 EUR

Komuna: Prizren
Ky SSD eshte i ri dhe i papërdorur.

Për më shumë informata në telefon/Viber/WhatsApp

+38349257791
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim