SSD Plus Sandisk 120GB/240GB

Shitet nga: Fadil Dje 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prizren
Çmimet sipas kapaciteteve:

SSD 120 GB = 30 Euro
SSD 240 GB = 42 Euro

Këta SSD janë të i ri dhe të papërdorur.

Për më shumë informata në telefon/Viber/WhatsApp

+38349257791
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim