Tastiera te ndryshme per Laptopa

0 EUR

Shitet nga: Samir Sot 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Shiten lloje te ndryshem te tastierave per laptop te reja dhe te perdorura.

Te gjithe tastierat jane te testuara dhe ne gjendje te rregullt.

Shkruani për më shumë.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione