USB flash 16GB/32GB/64GB

Shitet nga: Fadil Dje 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 EUR

Komuna: Prizren
Produktet jane te reja dhe te testuara ne teresi me softver special

Çmimet sipas kapaciteteve:

16 GB = 4 Euro
32 GB = 6 Euro
64 GB = 9 Euro

Me shume informata rreth cmimeve dhe transportit ne telefon/Viber?WhatsApp: +38349257791
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim