USB flash Sandisk 16GB-32GB-64GB

Shitet nga: Fadil Dje 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 EUR

Komuna: Prizren
Produkti eshte i ri.

Çmimet sipas kapaciteteve:

16 GB = 6 Euro
32 GB = 7 Euro
64 GB = 11 Euro

Me shume informata rreth cmimeve dhe transportit ne telefon/Viber?WhatsApp: +38349257791
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim