Bitmain Antminer S9 13.5TH / s + PSU 180 ditë

2 000 EUR

Shitet nga: Andreas 26 Jan 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shtime
Përdor 1200W energji dhe ka një normë hash prej 13.5Th / s. Aktualisht funksionon dhe funksionon në mënyrë të përsosur. Do të paketojë paketimin origjinal.
Andreas
Leaflet
Në fillim