10 PC Komplet HP Core i7,16GB RAM GTX 1050Ti

4 000 EUR

Shitet nga: aidvzn 04 Jan 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vushtrri
Shes Kompjutera Gaming per lojra :
...............................................................................
Kompjuterat jane te perdorur ne gjendje te rregullt

Performancat e PC-ve :
HP Workstation Z230

Core i7-4770 4th Generation
Ram 16GB
HDD 500GB
GTX 1050Ti 4G
Monitor Lenovo 22 (60-75) Hz

Qmimi = 450€ 1 PC

Shiten edhe 10 copa komplet

Kompjuterat vijne me monitora,tastiera
mausa mauspada dhe kabllat percjellse
...............................................................

Dell Optiplex 9010 & HP Z220

Core i7-3770 3rd Generation
Ram 8GB
SSD 240GB
GTX 1050 Ti 4GB
Monitor 22 Inch 60-75Hz

Qmimi = 350E 1 PC

Shiten edhe me cope edhe 10 copa komplet
Kompjuter monitor tasitere maus mauspad





Per me shume info komrakt ne Viber :
+383 49 205 919
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione