Publikuar: Gush 09 2022 03:56

Asus u3s6 usb 3.0 sata 6gb

EUR

EUR
Publikuar: Gush 09 03:56
Shikime: 249
Asus u3s6 sata 6 & usb 3.0 card 30Euro (Per PC qe nuk e kan portin SATA 6Gbps dhe USB 3.0 mundesi shfrytezimi dhe per SSD 6Gbps)

Revoltec 4Fan Controller BlueLed 20Euro

PRES BLERES SERIOZ

....
i9 i7 i5 i3 RYZEN AMD Nvidia RX RTX GTX ASUS Gigabyte MSI
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
249
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 2 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

044785739

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione