SSD Samsung dhe RAM G.SKiLL TridentZ

170 EUR

Shitet nga: Riad Dje 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vushtrri
SDD Samsung EVO 970 Plus 250GB
RAM G.SKiLL TridentZ 16GB 3200Mhz RGB
Te dy produktet jane ne gjendje perfekte , ne kuti
Cmimi 170€
Per info :viber +38344623339
Leaflet
Në fillim