Rregulloj iphone 4/4s qe kan problem me wifi

Shitet nga: Elton 17 Dhj 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Besianë
rregulloj telefona te llojit iphone 4/4s qe kan problem me ndezjen e wifi-s .
Dhe me ata qe kan problem me itune qe kan harru paswordin e telefonit . kontakto ne nr.
viber:+37744769487
ju faleminderit
tag tag tag
bmw opel astra golf 3
ferrari passat buggatti
lamborghini citroen
peugot jeep mercedes
fiat shtepi tok vetura
iphone

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim