Ndimoj me krijimin e icloud dhe ndrimin e paswordi

2 EUR

Shitet nga: Blerton 10 Shk 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Nese nuk mund te hapni nje icloud apo keni harruar paswordin unë mund te ndimoj edhe ne gmail te samsungave ose format te tyre
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione