Ore e mençur

Shitet nga: Roni 29 Korr 00:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Ore e mançur ios ose apple e pa perdorur mindet te vihet kartel sim dhe karte per hapsire mundesh te besh foto te telefonosh,muzik,google,facebook.tweter,whatsapp dhe mund te mbushet dhe karikuesi gratis dhe bejme ndrime.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim