Ore e mençur

0 EUR

Shitet nga: Roni 29 Korr 00:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjakovë
Ore e mançur ios ose apple e pa perdorur mindet te vihet kartel sim dhe karte per hapsire mundesh te besh foto te telefonosh,muzik,google,facebook.tweter,whatsapp dhe mund te mbushet dhe karikuesi gratis dhe bejme ndrime.
Në fillim