Apple iPhone 8

Shitet nga: iPhone 8 09 Sht 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 43 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

325 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shitet iPhone 8 i zi
64 GB.
Si i ti osht.
Me ndegjojse dhe adapter original.

Viber +46736123914
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim