Xhami i Iphone 6/6s i ri npaket

Shitet nga: LATIFI 11 Qer 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Mitrovicë
Xhami i Iphone 6/6s i ri npaket i pa perdorun plus dhe gjamin mbrojts veq sa u ardh nga Gjermania mund te na kontaktoni ne numrin ton ne Viber dhe Whatsapp - (+386/49-888-326)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim