Aplikacion per Telefon Falas Lajme247

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Yotta Apps 13 Shk 00:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Aplikacion per telefonin tuaj:
Lajme247
Lajme247.com

Shkarkoni ne telefonin tuaj falas duke kerkuar ne Play Store me tekstin "Lajme247"
Ose lexoni nga telefoni apo kompjuteri juaj ne Lajme247.com

Lexoni lajme nga te gjitha portalet me te medha vendore ne nje vend.

Lajme247 eshte aplikacion qe ju mundeson leximin e lajmeve nga shume portale ne nje vend, duke mos pasur nevoje per shfletues tjeter, si dhe duke ju mundesuar qasjen ne portale te ndryshme me nje metode shume te thjeshte dhe te shpejte.

Lajmet jane nga portalet me te medhaja si:

GazetaExpress.com
Telegrafi.com
Koha.net
IndeksOnline.com
Zeri.info

Shkarkoni ne telefonin tuaj duke kerkuar ne Play Store me tekstin "Lajme247"
Leaflet
Në fillim