Dekodo telefonin tuaj - Unlocking Kosova

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Unlocking Kosova 13 Korr 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Unlocking Kosova Faqja me burim të drejtpërdrejtë për dekodimin e iPhone/Samsung/Nokia/HTC duke Ofruar shërbim të shpejtë dhe çmime më të lira në Rajon.Po ashtu faqja me e madhe Shqiptare ne rrjetin social Facebook per dekodime.

Shërbimet tona mund ti Porosisni në Numrin kontaktues dhe te prisnin për aq ditë sa zgjatë Procedura e Dekodimit, secili telefon që nuk ka sukses në Dekodim Paratë do të ju kthehen.

Faqja ideale per shitje apo blerje te celulareve ( Shpallja Falas ) na shkruani ne inbox dhe ne e postojme menjehere shpalljen tuaj ku do mund ta shohin rreth 100.000 mijë persona menjehere..Te dhenat e shitesit jan te domosdoshme ( Emri ,Mbiemri,Qyteti, Nr.kontaktues,foto te celularit ne shitje ) ne menyre qe bleresi te kontaktoj direkt me ju.

Dekodojme Iphone /6s/6s/7/7+/8/8+,X/XS/XS Max nga te gjitha rrjetet e mundshme te botes..

Te gjith te interesuarit te na kontaktojn ne nr apo ne fan page ( inbox ).

Vizitoni faqen tone ne Facebook per me shume..

www.facebook.com/UnlockingKosovasmartphones


VIBER / WHATSAPP : +38344826289

Ju mirepresim
============
TAGS:
icloud
Iphone, iphone me icloud , iphone 5s me icloud , iphone me kod , heqje e kodit , heqje e kodit per iphone , samsung cloud , scloud , heqje e scloudit.heqje e icloudit , hekje e icloudit , iphone 6 me icloud iphone 6s me icloud iphone heqje e icloud-it hekje e icloud-t iphone 6s+ iphone me ajkllud iphone me icloud/

O2,USA ATT ,SWISS SUNRISE , FRANCE , AUSTRIA,SWEDEN, TELE2,SPRINT USA ,ORANGE T MOBILE , VODAFONE Etj etj
Unlocking Kosova
+38344826289
Leaflet
Në fillim