Ekran original iPhone 8

Shitet nga: Xhemajl 08 Nën 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Ekran origjinal per iPhone 8, te bardhe dhe te zi!! Ndryshimin shiheni ne foto mes kopjes dhe asaj origjinale.., ju pershendes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim